در قالب قطعه «الهی من بَدَم» مناجات «سعید آتانی» برای ماه مبارک رمضان منتشر شد

9 ژوئن,2016 آموزشگاه موسیقی سازخانه طهران | اخبار هفته - در قالب قطعه «الهی من بَدَم» مناجات «سعید آتانی» برای ماه مبارک رمضان منتشر شد‎

photo_2016-05-19_07-05-15

در قالب قطعه «الهی من بَدَم» مناجات «سعید آتانی» برای ماه مبارک رمضان منتشر شد

دومین اثر مستقل «سعید آتانی» به نام «الهی من بَدَم» منتشر شد. قطعه جدید این خواننده یک مناجات ویژه ماه مبارک رمضان است. موسیقی این اثر توسط «مسعود سخاوت‌دوست» ساخته شده و فضایی متناسب با حال و هوای این ماه دارد. سعید آتانی اولین اثر مستقل خود را اسفند94 منتشر و فصل جدیدی در فعالیت‌های هنری‌اش را آغاز کرد. او که چند سالی است با گروه «دنگ‌شو» فعالیت دارد این روزها مراحل تولید آلبوم شخصی خود را دنبال می‌کند و ادامه فعالیتش با آن گروه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. شایعات زیادی مبنی بر جدایی سعید آتانی از «دنگ‌شو» مطرح می‌شود اما هنوز این خواننده و سرپرست آن گروه اظهارنظر دقیقی را مطرح نکرده‌اند.

از سوی دیگر سعید آتانی به زودی تیتراژ یک فیلم‌سینمایی پرستاره را هم می‌خواند. اولین تجربه تیتراژخوانی این خواننده در سینما با فیلمی همراه خواهد بود که جمعی از بازیگران سرشناس در آن ایفای نقش کرده‌اند و پروانه نمایش آن هم قطعی شده است. یکی دیگر از پروژه‌های آتانی هم تولید موزیک ویدئو است که این روزها مراحل پیش‌تولید را سپری می‌کند. طی روزهای آینده سایت «موسیقی‌ما» گفتگوی مفصلی را با سعید آتانی انجام خواهد داد و همه اتفاقات پیرامون فعالیت حرفه‌ای او بررسی خواهد شد.